Agent de vanzari produse cosmetice profesionale

Kalazi Pro Srl - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Absolvent de studii medii / superioare
- Abilitati de comunicare, negociere si relationare
- Permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

Beneficii:
- Recompensarea direct legata de performanta.
- Program sustinut de educatie si dezvoltare profesionala

Descrierea postului:
- Mentinerea relatiilor cu clientii deja existenti.
- Disponibilitate la deplasari in zona alocată
- Zona alocata: judetele Timis, Arad, Hunedoara si Alba
- Prospectarea pietei si identificarea de clienti noi.

Experienta de 10 ani in distributia de produse cosmetice profesionale, aparatura si dotari pentru saloane de infrumusetare.

Publicat 27 ian. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos