Publicat 04 Mar 2021 | Reactualizat 18 Mar 2021 | Expiră 20 Mar 2021

Agent de vanzari prin telefon

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pe scurt
Ce are de facut persoana respectiva este sa sune potentialii clienti dintr-un tabel sau un site pus la dispozitie de mine si sa ii convinga sa isi faca un site sau sa isi refaca site-ul.

Descrierea jobului

Pe lung
Trebuie sa:sune potentialii clienti selectati
se prezinte pe el insusi si firma,
sa intrebe adresa de email si numarul de telefon a persoanei cu putere de decizie si daca persoana respectiva este de acord sa primeasca oferta pe email.
sa isi noteze progresul cu fiecare persoana astfel incat sa stie daca aceasta a fost de acord cu mailul, daca a fost trimis mailul si daca a platit (sa tina evidenta).
sa trimita oferta pe mail
sa revina la telefon dupa o perioada pentru a intreba daca oferta este de interes
sa trimita contractul si proforma
tina legatura cu clientii, (follow-up si dupa proiect, eventual sa ii contracteze pentru noi servicii).

Ce oferim:
Posibilitatea de a lucra de acasa.
Comision 30% din valoarea proiectelor platite.

Oferim servicii pe internet orientate catre afacerile clientiilor nostri.

Printre solutii personalizate, oferim si servicii clasice cum ar fi :

Crearea de site-uri de prezentare Creare magazine online Adaugare produse si anunturi pe diverse platforme si tabele.

Mai multe detalii gasiti pe site-urile noastre de mai jos sau la telefon si whatsapp 0749254501 sau email contact@afacereatape.net:

https://afacereatape.net https://aftp.ro

Expirat
Agent de vanzari prin telefon  -  Afacerea Ta Pe Net S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles