Publicat 14 Feb 2019 | Expiră 17 Mar 2019

Agent de Vanzari Pre-Sell CALARASI - Cash&Candy

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Minim studii medii (liceu absolvit);
- Caracter comunicativ, deschis, dinamic;
- Hotarare si orientare spre rezultate;
- Abilitati de planificare a muncii;
- Experienta in vanzari nu este neaparat obligatorie;
- Permis de conducere Categoria B (obtinut de minim 1 an);
- Domiciliu stabil in judetul Calarasi (nu neaparat in orasul Calarasi).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Vanzarea de dulciuri pentru copii (4-14 ani) catre toate magazinele din zona alocata (judetul Calarasi);
- Vanzarea in sistem pre-sell, introducere de comenzi pe tableta (Android) si incasare prin chitante tiparite pe imprimanta de buzunar.

Ce oferim (beneficii, bonusuri):
- Contract individual de munca;
- Salariu fix la care se adauga Bonuri de masa;
- Sistem de bonusare foarte motivant in functie de targetul realizat;
- Masina de firma (Dacia Sandero) - Full time;
- Pozitie stabila intr-o firma puternica care activeaza la nivel national;
- Pregatire sistematica si oportunitati de promovare pentru cei cu rezultate foarte bune.

Cash&Candy SRL este o firmă de distribuţie națională, înfiinţată în anul 2004, care este prezentă pe piaţa românească din vara 2005. După peste 14 ani de activitate ocupăm detaşat primul loc la distribuţia de dulciuri și jucării cu bomboane, având peste 16.000 de clienţi în toată ţara. Acoperim toate judetele țării cu 63 de agenți de retail, iar produsele noastre pot fi de asemenea găsite și în câteva din marile lanțuri de KA (Metro, Selgros, Billa, Auchan).

Expirat
Agent de Vanzari Pre-Sell CALARASI - Cash&Candy  -  CASH&CANDY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles