Publicat 22 Feb 2021 | Expiră 25 Mar 2021

Agent de Vanzari piese auto in regim Van-Sales

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Avantaj:experienta in vanzari directe piese auto
Studii superioare/medii
Bune abilitati in vanzari si negociere
Fara antecedente penale
Apt din punct de vedere medical
Permis conducere cat.B

Descrierea jobului

1. Scopul general al postului:
Realizarea targetului de vânzări stabilit în conformitate cu obiectivele de vânzări ale companiei.

2. Obiectivele postului :

-Realizarea planului de vânzări si incasari prin vânzarea directă.
- Largirea portofoliului de clienti din zona alocata
- Creşterea cotei de piaţă a produselor

3. Descrierea atribuţiilor postului:
a. Realizează planul respectiv vânzări si incasari, promoveaza produsele, livreaza si incaseaza.
b. Prezintă şi promovează direct produsele prin realizarea de oferte pentru clienţii potenţiali şi cei existenţi.
c. Menţine permanent legătura cu clienţii existenţi pentru fidelizarea acestora,urmareste incheierea contractelor cu acestia.
d. Întocmeşte rapoarte privind situaţia vânzărilor, concurenţa, noile trenduri pe piaţă, potenţialii clienţi.
e. Urmăreşte si realizeaza încasarea facturilor rezultate din activitatea de vanzare şi face propuneri pentru acordarea de eventuale discounturi sau amânări de plată pentru clienţii fideli.

Oferim:
Automobil si telefon de serviciu
Bonuri de masa
Salariu fix plus comision
proportional cu volumul vanzarilor in primele 3 luni
proportional cu volumul incasarilor dupa primele 3 luni

Suntem Fermit SA, societate cu capital integral privat, infiintata in 1969, in Rm Sarat, jud Buzau .Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri prin punctele de lucru din Arad, Bucuresti, Brasov, Bacau, Cluj, Craiova.
Producator de placute frana, saboti frana,garnituri frana tambur, discuri ambreiaj, garnituri de etansare - detalii pe portalul propriu
Compania este certificata IATF 16949, ISO 9001. Produsele sunt omologate international R90 conform Regulament ECE-ONU.
Fermit este Marca Europeana inregistrata in Registrul Marcilor Comunitare cu nr.09941295 din oct 2011.
Calitatea si avantajele noastre au puterea de a convinge orice consumator de tip Fermit.

Expirat
Agent de Vanzari piese auto in regim Van-Sales  -  SC FERMIT SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles