Agent de vanzari Ohvaz - Bucuresti - 10% comision

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2400 - 7000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Avem oportunitatea de a creste Ohvaz intr-un mod semnificativ intr-un timp scurt. Am crescut de la 135k la 300k si in 2022 urmarim 550k. Obiectivul este sa ajungem la 1.5M cat se poate de repede. Avem produse excelente, flexibilitate, avem nevoie de cineva care este motivat atat de partea financiara, dar si de ce ar insemna aceasta crestere pentru CV-ul propriu.

Esential:
- permis conducere obligatoriu categoria B
- cunostinte minime Excel pentru realizarea de rapoarte
- cunosinte minime PC pentru a lucra cu SmartBill si a emite facturi
- experienta in vanzari este necesara sau o buna cunoastere a domeniului Horeca

Descrierea jobului

Ohvaz cauta agent de vanzari pentru incheierea de parteneriate in Bucuresti. Rog sa cautati pe Google cu ce ne ocupam. Cautam in mod special cafenele de specialitate, bacanii deosebite si alte locatii unde produsele noastre premium sunt potrivite.

Salariu net: 2000 lei + 400 bonuri de masa + 10% din sumele incasate. Meriti mai mult? Hai sa discutam!
Un salariu de 4000-5000 de lei este foarte rezonabil de atins. Targetul lunar minim este de 15.000 lei.

La colaborare prin PFA/SRL se poate oferi partea fixa mai mare si comision variabil.

Se ofera:
  • masina de serviciu acasa cu 900 km lunari inclusi (se lucreaza doar in Bucuresti)
  • telefon
  • laptop/tableta
Cum lucram?
- programul ti-l stabilesti singur, dar recomandam L-V 9-17
- pleci pe teren cu produse de test, brosura, carte de vizita
- oferim partenerilor colaborare prin consignatie (facturam doar ce se vindem), frigidere branduite Ohvaz, meniuri personalizate
- vinzi orice produse Ohvaz doresti, nu ai norma per categorie
- e esential nu doar sa facturezi, ci sa si incasezi. Comisionul este bazat pe suma incasata, nu facturata!
- avem agent de distributie cu duba frigorifica prin care facem livrarile. Rar vei fi nevoit sa livrezi tu.
- tu vei emite toate facturile, contractele, avizele prin SmartBil

Ohvăz este un start-up înființat in Noiembrie 2018 de către Cristian Barin. Produse artizanale făcute cu iubire în România. Fără zahăr, fără plastic, absolut delicioase.

In 3 ani, ne-am dublat cifra de afaceri an de an. Urmarim sa incheiem 2022 cu o CA de ~550k euro. Lucram preponderent online, insa cautam o echipa de vanzari prin care sa distribuim produsele noastre in Bucuresti si in tara.
Publicat 27 iun. 2022 Reactualizat 27 iul. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos