Agent de vanzari - limba araba

Oraș de lucru
Studii
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti ambitios, pasionat de vanzari, increzator, cauti sa traiesti in cel mai uimitor oras din lume si esti hotarat sa castigi o gramada de bani?

Atunci este momentul să te alături grupului nostru din Dubai!

Are you highly ambitious, passionate about sales, confident, looking to live in the most amazing city in the world, and determined to earn a lot of money?

Then this is your time to join our group in Dubai!
هل أنت طموح للغاية ، وشغوف بالمبيعات ، وواثق ، وتتطلع إلى العيش في أكثر المدن روعة في العالم ، ومصمم على كسب الكثير من المال؟

إذن هذا هو وقتك للانضمام إلى مجموعتنا في دبي!

Descrierea jobului

Obiectul muncii - Vânzări

Promovăm și vindem produsele noastre software IT în cele mai bune market-uri din Dubai.

Ca parte a job-ului tau vei contacta clienti, vei creea baze de date, vei prezenta si vinde produsele noastre conform metodelor si tehnicilor de vanzare pe care le vom invata, bineinteles ca va trebui sa contribui cu vointa, bunastare, energie si increderea de a reusi!

Beneficii:

Obtinerea tuturor documentelor legale necesare prevazute de legislatia UAE - Viză, Act de identitate, Permis munca;
Salariu fix și comision;

Cazare oferită în cele mai bune zone din Dubai;

Decontarea zborului spre UAE;

Decont transport pentru calatorii în scopuri de muncă.

Nature of work – Sales activities

We promote and sell our IT Software products in the finest locations in Dubai.

As part of your job, you will contact customers, create clients databases, present and sell our products according to sales methods and techniques we will teach you, of course, you will have to bring your willpower, energy, and the hunger to succeed!

Benefits:

All legal working documents required by UAE - Law, Visa, ID;

Fixed Salary and Commission;

Provided accommodation in the finest towers in Dubai;

Refund for UAE arrival flight;

Paid transportation expenses for work purposes.
طبيعة العمل - أنشطة المبيعات

نقوم بترويج وبيع منتجات برامج تكنولوجيا المعلومات الخاصة بنا في أرقى المواقع في دبي.

كجزء من وظيفتك ، ستتواصل مع العملاء ، وإنشاء قاعدة بيانات ، وتقديم منتجاتنا وبيعها وفقًا لأساليب وتقنيات البيع التي سنعلمك بها ، وبالطبع سيكون عليك أن تجلب قوة إرادتك وطاقتك وتوقك للنجاح!

فوائد:

جميع مستندات العمل القانونية المطلوبة من قبل دولة الإمارات العربية المتحدة - القانون والتأشيرة والهوية ؛

الراتب الثابت والعمولة ؛

توفير الإقامة في أرقى الأبراج في دبي ؛

استرداد قيمة رحلة الوصول إلى الإمارات العربية المتحدة ؛

مصاريف النقل المدفوعة لأغراض العمل.

Avem peste 4 ani de experiență în domeniul IT și în ultimii 2 ani ne extindem pe piata din Emiratele Arabe Unite.

Vă garantăm un program de formare profesională, astfel încât să vă puteți încadra în echipele noastre în timp scurt, lucrând cu agenții noștri de vânzări de top motivați de succesul financiar și de o carieră în creștere rapidă.

We have over 4 years of experience in the IT field and for the past 2 years, we are extending in the UAE, continuously growing in the best-rated locations.

We guarantee you a professional training program so you can fit in our teams within a short time, working with our top sales agents motivated by financial success and a fast-growing career.
لدينا أكثر من 4 سنوات من الخبرة في مجال تكنولوجيا المعلومات وعلى مدار العامين الماضيين ، نتوسع في الإمارات العربية المتحدة ، وننمو باستمرار في أفضل المواقع المصنفة.

نحن نضمن لك برنامجًا تدريبيًا احترافيًا حتى تتمكن من الانضمام إلى فرقنا في غضون وقت قصير ، والعمل مع كبار وكلاء المبيعات لدينا بدافع النجاح المالي ومهنة سريعة النمو.
Publicat 28 oct. 2021 Reactualizat 25 nov. 2021 Expiră 27 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos