Agent de vanzari - Judetul Gorj

SAFF TRADING SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 1800 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Persoana dinamica, stabila, dornica de afirmare, abilitati de comunicare, rezistenta la stress si program prelungit.

Descrierea jobului

Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
Cresterea sortimentatiei si a valorilor de vanzare, asigurarea mercantizarii produselor.
O importanta deosebita se acorda monitorizrii soldurilor si a situatiei financiare a clientilor.

Beneficiaza de masina de serviciu, decont de telefon mobil, salariu motivant in functie de rezultate

SAFF TRADING este infiintata in 1994 avand ca activitate principala distributia de produse alimentare.
Compania desfasoara:
- activitati de import si distributie pentru branduri cunoscute: VINCINI MK- patiserie, ELKA GR - croissante, chipsuri, McROBIN MK- chipsuri, SUGAR MAGIC ES - acadele 3D, CARPOS GR, TADAL TR, MAROLI TR - masline etc
- activitati de import si distributie pentru marcile proprii:
* NOVAC - conserve peste, legume, conserve carne, etc
* SNACKSIA, ZARAZA - activitati de distributie pentru productia proprie de seminte, alune etc
Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022