de ani Fără Frică...

Publicat 23 Mar 2019 | Reactualizat 20 Apr 2019 | Expiră 23 Apr 2019

Agent de vanzari D2D Prepaid - IPP/ Iasi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrem alaturi de noi persoane care doresc venituri suplimentare din vanzari si au:
- Deschidere in a comunica cu oamenii
- Atitudine prietenoasa si carisma
- Disponibilitate pentru munca de teren
- Mobilitate
- Integritate si seriozitate
- Dorinta de castiguri suplimentare din activitatea facuta

Descrierea jobului

Deplasarea pe teren in baza unui traseu prestabilit
- Contactarea clientilor la domiciliul/sediul acestora
- Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor VODAFONE
- Abordarea directa a tuturor persoanele intalnite
- Participa la targuri si evenimente locale

Criterii Job:

- Permisul de conducere constituie un avantaj

Oferim:

- Castiguri suplimentare, de minim 1000 Ron pentru depasirea obiectivelor lunare
- Echipamente de lucru
- Telefon de serviciu
- Oferte preferentiale de telefonie mobila pentru tine si membrii familiei
- 1 zi de concediu suplimentara pentru ziua de nastere sau a numelui (la alegere)
- Cresteri salariale in functie de vechime si performanta
- Acces prioritar la oportunitatile de dezvoltare profesionala in Vodafone

We want to inspire people to capture the opportunities of a digital future and build a better tomorrow. That is why we are here. Over 30 years ago, we made the first ever mobile phone call and sent the first SMS in Britain and have been changing the lives of billions of people ever since. We are taking 4G to the Moon and using big data for social good to intelligent transport systems and emergency drones, we are still shaking things up. Be part of a company which helps those who need it most. Whether teaching girls to code, providing connectivity to disaster hit areas or putting on our trainers and running for charity. We believe being different is good. We’re proud to offer equal opportunities regardless of race, nationality, cultural background, gender, age, marital status, sexual orientation, gender identity, disability, religious or political belief.
We can only leverage this diversity by building an inclusive culture where everyone is respected, can be themselves and strive to be their best. Your different perspectives help us to shape the future. The future is exciting. Ready?

Expirat
Agent de vanzari D2D Prepaid - IPP/ Iasi  -  Vodafone Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles