Publicat 27 Oct 2008 | Expiră 27 Nov 2008

Agent de vanzari constructii civile (hidroizolatie) URGENT!

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzari
Cunostintele si experienta profesionala in domeniul constructiilor/instalatii sunt obligatorii.
Cunostintele de hidroizolatie reprezinta un avantaj.
Prezenta agreabila, capacitate de comunicare si autonomie.

Descrierea jobului

- Prospectarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti in domeniul constuctii (firme,santiere, profesionisti, distribuitori)
- Consultanta si expertiza tehnica in domeniu.
- Elaborare de oferte comerciale, negociere si finalizare a contractelor comerciale.
- Redactarea de rapoarte privind intalnirile de lucru.

Obiectiv : atragerea, convingerea si fidelizarea clientilor.

Grup international de origine franceza avand sucursale in peste 80 de tari care este specializat in conceperea, dezvoltarea, fabricarea si distributia de produse pentru asigurarea etanseitatii si hidroizolatiei (Elastomeric bitumen-based waterproofing membranes / Membrane elastomerice cu bitum si rasini), destinate domeniilor constructiei, ingineriei si protectiei mediului.

Expirat
Agent de vanzari constructii civile (hidroizolatie) URGENT!  -  Interim Plus

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles