Publicat 23 Oct 2020 | Reactualizat 20 Nov 2020 | Expiră 23 Nov 2020

Agent de vânzări

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Abilități de comunicare și relaționare cu Clienții;
- Deținerea permisului de conducere (cat. B);
- Experienta in vinzari B2B constituie un avantaj;
- Cunostinte avansate de limba engleza, iar optional cunostinte de cel putin una din limbile: poloneza, spaniola, italiana, maghiara, franceza, bulgara constitue un avantaj;
- Bune abilitati de operare PC (pachetul Microsoft Office).

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Identifica Clientii noi și oportunitățile de creștere a business-ului;
- Creeaza, mentine si gestioneaza relatiile comerciale cu Clientii;
- Intocmeste oferta de produse si o negociaza cu Clientii;
- Preia comenzile de la Client, transmite comenzile către departamentul de achizitii si logistica și se asigură că produsele din comandă ajung la Client;
- Realizează planul de vânzări pe zona alocată.

Beneficii
- Salariu fix si bonus la indeplinirea targetului de vinzari conform competentelor posedate;
- Oportunitati de crestere profesionala si in cariera.

Oceano is a B2B marketplace that empowers thousands of retail entrepreneurs in Central and Eastern Europe to access the best-fitted suppliers to stock their stores risk free, grow their businesses and become more efficient.
Our goal is to become one of the largest e-commerce project in Europe, based on Artificial Intelligence / Machine Learning.

Expirat
Agent de vânzări  -  Oceano B2B Marketplace

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles