Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Agent de Vânzări

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experiență în domeniul vânzărilor de echipamente și instalații electrice constituie avantaj;
  • Competente în comunicare si relaționare umană;
  • Capacitate de organizare și planificare a activității desfășurate;
  • Orientare spre rezultate, inițiativă, tenacitate;
  • Disponibilitate de deplasare in tara;
  • Constituie avantaj experiența pe o poziție similară în domeniul menționat.

Descrierea jobului

  • Activitate de gestionare și dezvoltare portofoliu clienți;
  • Îndeplinirea target-ului alocat;
  • Activitate de ofertare produse din portofoliu;
  • Întocmire/prezentare rapoarte activitate, evenimente de promovare;
  • Identificarea de noi clienti pentru companie;
  • Consolidarea relatiei cu clientii existenti;
  • Urmarirea derularii contractuale (comenzi, livrari, incasari)

Beneficiile se vor discuta la interviu!

HELIOS PLS este unul dintre liderii pieței de corpuri de iluminat din Romania, cu o experiența de peste 20 ani în vânzarea sistemelor profesionale de iluminat și aparatelor electrice. Deține în portofoliu numeroase case producătoare de renume din Europa.

Pentru detalii suplimentare, va rugam sa accesați: http://www.heliospls.ro

Expirat
Agent de Vânzări  -  HELIOS PLS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles