Publicat 30 Sep 2020 | Expiră 31 Oct 2020

Agent de vânzări/promoter

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamică, flexibilă și dornica de a-și crea o cariera alaturi de firma noastră.

Descrierea jobului

Se va ocupa de contractări prestări servicii de producție în serii mici sau mari de articole de îmbrăcăminte sau altele, se asigura un salariu fix precum și comisioane la fiecare contract adus firmei. In baza rezultatelor , dorim integrarea acestei figure in firma noastră.

Atelier de confectii in industria usoara cu activitate primara de fabricarea imbracamintei in serii mici, croitorie pe comanda si reparatii.

Suntem o companie noua infiintata in 2019 , firma nascuta din experienta dobandita de peste 5 ani pe teritoriul Italiei.

Expirat
Agent de vânzări/promoter  -  KEPASSIONE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles