Agent de turism

SC EASY BOOKING & TOUR SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

𝗖𝗲𝗿𝗶𝗻𝘁𝗲 𝗽𝗿𝗶𝗻𝗰𝗶𝗽𝗮𝗹𝗲:
• Limba engleza – nivel mediu/avansat;
• O atitudine proactiva, deschisa, empatica, dornica de dezvoltare personala;
• Atitudine pozitiva in rezolvarea situatiilor neprevazute;
• Dorinta de a lucra in echipa;
• Abilitati bune de vanzare;
• Abilitati de comunicare si planificare.
• Spirit de initiativa;
• Disponibilitate pentru deplasari in strainatate (infotrip-uri de o saptamana in cele mai frumoase resort-uri/hoteluri din Turcia, Egipt, Bulgaria sau Grecia) si in tara. Minim o deplasare pe an.

Descrierea jobului

𝗕𝗲𝗻𝗲𝗳𝗶𝗰𝗶𝗶:
• Salariu (il stabilim impreuna in urma negocierilor si pe baza experientei si abilitatilor avute);
• Comision din vanzari care sa te motiveze sa performezi;
• Bonus-uri financiare/materiale pentru performante si ocazii speciale (sarbatori, aniversari);
• Telefon + laptop de serviciu;
• Minim o deplasare in strainatate pe an (Grecia, Bulgaria, Turcia, Egipt, Tunisia, Spania sau exotic) (infotrip platit integral de catre agentie);
• Participare la training-uri, conferinte, work-shop-uri, seri informale alaturi de parteneri si prieteni din bransa;
• Orice proiect inițiat si asumat de tine va fi remunerat suplimentar;
• Mediu de lucru plăcut în cadrul unei echipe tinere si dinamice;
• Decontarea cheltuielilor cu transportul in comun de la domiciliu pana la birou (daca e cazul);

Agentia de turism Campion Tour este agenția de turism de suflet a sucevenilor! A fost înființată în anul 2015 și în prezent are în spate o echipă tânără, dinamică și cu o vastă experiență în domeniu, ce dă totul pentru a oferi cele mai avizate informații și sfaturi de călătorie!
Publicat 1 Iun. 2022 Expiră 1 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.