Publicat 08 Mar 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Agent de turism

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ca să lucrăm împreuna avem următoarele cerințe:
- Să posede un mix de creativitate, sociabilitate, capacitate de analiză și sinteză
- Încredere și viziune pozitivă în rezolvarea situațiilor neprevăzute
- Abilități privind buna organizare a task-urilor și a timpului
- Să fie motivat/ă în muncă și de către propriile sale realizări

Descrierea jobului

O echipa profesionistă are și responsabilități:
- Crearea, mentinerea si dezvoltarea contactului/relatiei cu clienții
- Pregatirea si urmarirea ofertelor pentru clienti
- Procesarea biletelor de avion si a rezervarilor de hotel
- Emiterea documentelor pentru clienti (contract cu turistul, bon comanda, factura, voucher) - Raspuns la solicitarile clientilor: clarificari, cerinte speciale, atat telefonic, cat si prin email
- Încarcarea ofertelor si promotiilor in website si sistemul de newsletter si verificarea tuturor informatiilor introduse pentru a asigura acuratetea si promptitudinea.

Dacă intri în echipa noastră vei avea următoarele beneficii:
- Te așteapta un salariu competitiv (orele suplimentare se plătesc)
- Participarea gratuita la training-uri și infotripuri in Europa (Grecia, Spania, Turcia, Malta)
- Orice proiect inițiat si asumat de tine va fi remunerat suplimentar
- Mediu de lucru plăcut în cadrul unei echipe tinere si dinamice
- Oportunităti de cariera

Pentru a aplica la acest job, trebuie sa raspunzi la un mini-interviu online.

Agentia de turism TRUE TRAVEL ( Erc Smart SRL ) este un brand romanesc de turism nascut la Targu Mures, care ofera Bilete de avion, City Break-uri de pe toate aeroporturile din Romania, pachete de servicii turistice (sejururi si circuite), servicii de calatorie (asigurari, transfer aeroport, etc.), oriunde pe glob. Succesul dezvoltarii companiei se datoreaza valorii si atentiei care o acordam clientilor nostri indiferent de solicitarea acestora.

Expirat
Agent de turism  -  Erc Smart S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles