de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Agent de Turism

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana comunicativa,care sa lucreze bine atat in echipa cat si individual,sa aiba dorinta de invatare,atentie la detalii,respectul pentru lucrul bine facut.

Descrierea jobului

- Certificat in turism - Persoana cu experienta in activitate de ofertare si negociere cu clientii si furnizorii companiei - Experienta in domeniu min 1 an - Capacitate rapida in decizie,precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate - Cunoasterea in detaliu a programelor turistice,serviciilor de cazare,de transport ce fac parte din oferta agentiei si a agentiilor partenere - Bune abilitati de comunicare,prezentare - Rapiditate in actiune,incredere in sine si gandire pozitiva - Stapanire temeinica a lucrului pe calculator - Ordonat,organizat,punctual - Capabil sa respecte dead-line-urile - Pro-activ,dorinta de a deveni profesionist in turism

Descrierea companiei

Agentie touroperatoare cu o vechime de 23 ani.

Expirat
Agent de Turism  -  SC ROVIAL TURISM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles