Publicat 25 Feb 2008 | Reactualizat 25 Mar 2008 | Expiră 27 Mar 2008

Agent de turism extern / ticketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agent de turism OUTGOING/ TICKETING

Descrierea jobului

- Cunostinte generale de turism/ticketing si activitatea de agent de turism (outgoing)
- Experienta intr-un loc de munca similar constituie un avantaj
- cunostinte operare Amadeus
- Operare calculator - rapiditate si acuratete
- Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale
- Capacitate foarte buna de comunicare

Paloma Tours este o agentie de turism specializata in domeniul business travel ca organizator de evenimente, managementul destinatiilor.Paloma Tours are peste zece ani de experienta pe piata romaneasca de profil. Compania este membra a Asociatiei Nationale a Agentiilor de Turism din Romania (ANAT), Asociatiei Americane a Agentiilor de Turism (ASTA), Asociatiei Internationale de Transport Aerian (IATA), MPI (Meeting Professionals International) si SITE.

Expirat
Agent de turism extern / ticketing  -  Paloma Tours