Publicat 09 Ian 2019 | Reactualizat 04 Feb 2019 | Expiră 09 Feb 2019

AGENT DE TURISM CU EXPERIENȚĂ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana organizata, muncitoare, dornica de perfectionare profesionala
- cunostinte temeinice in MS Office (prelucrare date Excel, redactare Word)
- cunostinte temeinice pentru operarea sistemelor de rezervari
- cunostinte marketing on-line
- cunostinte temeinice de limba engleza
- dorinta de promovare si lucru alaturi de o echipa tanara

Descrierea jobului

- promovarea produselor si serviciilor companiei catre potentialii clienti si gestionarea relatiei cu actualii clienti si furnizori
- preluarea solicitarilor, intocmirea ofertelor, prezentarea si vanzarea produselor turistice
- crearea pachetelor turistice la cerere (transport, cazare, transferuri, rent-a-car, alte servicii la sol)
- efectuarea rezervarilor
- corespondenta cu clientii
- pregatirea documentelor aferente inainte si in timpul vanzarii (contract, bon de comanda, emitere documente fiscale si de calatorie)
- mentinerea si dezvoltarea bunelor relatii cu clientii/furnizorii
- urmarirea derularii actiunii turistice de la preluarea cererii pana la finalizarea actiunii
- urmarirea si verificarea facturilor de la furnizor
- intocmirea si inregistrarea documentelor conform procedurilor agentiei
- actualizarea ofertelor pe site-ul agentiei
- analizeaza concurenta si vine cu propuneri de crestere a portofoliului de clienti.

Se ofera:
- salariu lunar fix in functie de experienta;
- venit procentual din comisioanele agentiei;
- bonusuri periodice in functie de performanta;
- reduceri la rezervarile efectuate in nume propriu.

Suntem o agenție de turism turoperatoare în dezvoltare, cu o echipă tânără și dornică de performanță, cu sediul în București
- mediu de lucru placut, relaxant, fără stress
- bonusuri in functie de perfomante
- salariu atractiv

Expirat
AGENT DE TURISM CU EXPERIENȚĂ  -  ANDREI TRAVEL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles