Publicat 31 Mar 2019 | Reactualizat 30 Apr 2019 | Expiră 01 Mai 2019

AGENT DE TURISM BACK OFFICE

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- absolvent studii superioare in domeniul turismului sau al unui curs de formare profesionala;
- experienta minimum 2 ani ca agent de turism;
- persoana organizata, muncitoare, dornica de perfectionare profesionala;
- cunostinte de baza in MS Office (prelucrare date Excel, redactare Word);
- cunostinte de limba engleza.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- gestionarea contractelor incheiate cu partnerii externi, pentru anumite destinatii;
- prelucrarea ofertelor si introducerea in sistemul de rezervari;
- verificarea si gestionarea rezervarilor;
- suport front office.

Beneficii:
- echipa tanara, flexibila, mediu de lucru placut;
- bonusuri si comisioane in functie de rezultate;
- participarea la stagii de pregatire profesionala si excursii de informare;
- salariu motivant.

Europa Travel, agentie de turism organizatoare - www.europatravel.ro.

Expirat
AGENT DE TURISM BACK OFFICE  -  EUROPA TRAVEL SPECIALIST

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles