Publicat 19 Iul 2006 | Reactualizat 16 Aug 2006 | Expiră 19 Aug 2006

Agent de turism / Agent de ticketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agent de turism: experienta anterioara intr-o agentie de turism; experienta in lucrul cu programele de rezervari hoteluri; minim o limba de circulatie internationala (preferabil engleza, orice alta limba constituie avantaj); persoana organizata, atenta, orientata catre client;
Agent de ticketing: experienta anterioara cu sistemul de rezervari Amadeus de minim 1 an; minim o limba de circulatie internationala (preferabil engleza, orice alta limba constituie avantaj); persoana organizata, atenta, orientata catre client;

Descrierea jobului

Agent de turism: experienta anterioara intr-o agentie de turism
Agent de ticketing: experienta cu sistemul Amadeus
Beneficii:Salariu in functie de experienta, bonuri de masa, carte de munca, deplasari in strainatate

Agentie de turism orientata catre turismul de afaceri, organizarea de evenimente in tara si strainatate, echipa tanara, dinamica si flexibila.

Expirat
Agent de turism / Agent de ticketing  -  JUST TRAVEL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles