Publicat 04 Mai 2018 | Reactualizat 01 Iun 2018 | Expiră 04 Iun 2018

AGENT DE TURISM- AGATUR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

~EXPERIENTA MINIM 6 LUNI
~CUNOSCATOR LIMBA ENGLEZA-NIVEL MEDIU
~ASPECT AGREABIL PENTRU LUCRU IN FRONT OFFICE
~EVENTUAL CUNOSTINTE DE TICKETING- SISTEM AMADEUS

Descrierea jobului

~SE OFERA SALARIU MOTIVANT FIX + BONUSURI DIN VANZARI
~MASA DE PRANZ ESTE INCLUSA
~PARTICIPARE LA INFOTRIPURI
~REDUCERI LA PRODUSELE AGENTIEI.

C.V.-URILE SE DEPUN LA SEDIUL AGENTIEI DIN GALATI, STR. G. COSBUC NR.1 SAU LA EMAIL: cagache@agatur.ro, fax 0236406012

AGATUR ESTE PRIMA AGENTIE DE TURISM CU CAPITAL PRIVAT INTEGRAL DIN GALATI, CU O EXPERIENTA DE PESTE 27 ANI.
AGENTIA ESTE LICENTIATA , BREVETATA IN TURISM SI MEMBRA IATA.

Expirat
AGENT DE TURISM- AGATUR  -  Agatur

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles