Publicat 12 Apr 2021 | Expiră 12 Mai 2021

Agent de securitate

2 posturi

Candidatul ideal

  • Atestat profesional ca agent de paza;
  • Experienta pe un post similar de minimum 2 ani;
  • Studii medii 10-12 clase;
  • Persoana serioasa, implicata;
  • Disponibilitate de a lucra in ture

Descrierea jobului

Postul este disponibil in cadrul Departamentului Resurse Umane/ Serviciul Paza.

Principalele responsabilitati:

  • Monitorizeaza intrarea si iesirea cladirii, astfel incat sa interzica intrarea in cladire a persoanelor neautorizate;
  • Inregistreaza si identifica persoanele care intra in cladire/hala productie precum si bunurile si articolele introduce;
  • Verifica si inspecteaza bagajele persoanelor care intra si ies din cladire/hala productie;
  • Patruleaza (rondul de paza) prin cladire si hala de productie pentru a preveni intrarea ilegala in aceste locuri, furturile, actele de violenta;
  • Anunţă evenimentele majore petrecute in firma imediat telefonic sefului direct;
  • Colaboreaza si pune la dispoziţia organelor de Politie date pentru combaterea infractionalitatii la nivel de societate în eventualitatea in care apar;
  • In caz de incendii sau alte dezastre, ia primele masuri pentru prevenirea accidentelor si avariilor pana la sosirea pompierilor si a altor organe in drept
Oferim:
  • Oportunitatea de a lucra intr-o companie cu renume;
  • Salariu motivant, prime si tichete de masa;
  • Transport asigurat si gratuit catre Brasov si localitatile invecinate

JOYSONQUIN Automotive Systems Romania produce volane şi elemente ornamentale pentru bord, uşi şi consola centrală, bazându-se pe o tehnologie modernă şi pe diversitatea materialelor folosite: furnir nobil, piele, carbon şi material plastic. De peste 15 ani înfrumuseţăm autoturisme de lux precum Mercedes, Bentley, Audi, BMW, Porsche şi Volkswagen.

Calitatea produselor şi încrederea pe care ne-o acorda clienţii noştri sunt rezultate ale profesionalismului angajaţilor noştri.

Compania are la Ghimbav 1000 de angajati şi este în continuă dezvoltare.

Agent de securitate  -  S.C. JOYSONQUIN Automotive Systems Romania S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles