Publicat 10 Mai 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Agent de securitate

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam personal pentru functia de Agent de securitate in zona Bucuresti - Ilfov

Salariu incepand cu 1800 Lei NET la care se adauga bani de transport, diurna

Descrierea jobului

Responsabilitati conform fisa postului;

Pentru informatii suplimentare, va rugam sa ne contactati la :0737.039.536 / 0739.039.537 /0737.630.093

Societatatea noastra este un furnizor de servicii de paza si protectie pentru mediul dinamic de afaceri din Romania.
Executam serviciile in concordanta cu legislatia in vigoare si ne adaptam cu profesionalism la nevoile beneficiarilor.
Incercam sa dezvoltam in mod constant portofoliul cu clienti de prestigiu din aproape toate sectoarele de activitate și verticalele de piata, ce isi desfasoara cu încredere operațiunile lor de zi cu zi stiind ca societatea noastra este alaturi de ei.

Expirat
Agent de securitate  -  German Protect Sistems SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles