Agent de securitate/paza pentru obiectiv in Bucuresti

S.C. OK GUARD SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Firma OK GUARD SRL, fondata in anul 1994, angajeaza agenti de securitate/paza, cu sau fara atestat, pentru obiective in Bucuresti. Sediul central - Piata Romana, str. Caderea Bastiliei nr. 56-58, telefon 0744.663.819, orar L-V ora 07.00-16.00.

Descrierea jobului

OK GUARD SRL, companie de paza, protectie si monitorizare, cu o experienta din anul 1994, in domeniu.
Publicat 2 dec. 2021 Reactualizat 30 dec. 2021 Expiră 1 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos