AGENT DE SECURITATE BARBATI/ FEMEI

FIVE HOLDING - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- studii medii,
- experienta minim un an,
- atestatul de paza constituie un avantaj,
- atentie distributiva si la detalii,
- capacitatea unei bune comunicari,
- aspect fizic ingrijit.

Descrierea jobului

1.Coordoneaza traficul autovehiculelor din fata depozitului.

2.Nu permite fumatul in incinta depozitului.

3.Nu permite accesul clientilor si furnizorilor in depozit.

4.Supravegheaza descarcarea marfurilor din autovehicule.

5.Verifica concordanta dintre factura si marfa intrata in depozit si consemneaza acest lucru in caietul postului.

6.Supravegheaza circulatia marfurilor ca dupa efectuarea receptiei acestora sa fie introduse in depozitul magazinului.

Infiintat in anul 2002, magazinul Brick este un solid furnizor de materiale de constructii cu o traditie indelungata.
De-a lungul timpului am demonstrat fidelitatea noastra fata de clienti. Echipa Brick reuseste sa mentina cele mai corecte preturi de pe piata.
Valori: devotament, alinierea la cerintele clientilor, profesionalism, calitate, diversitate.
Suntem prezenti in 4 orase din Romania: Constanta, Mangalia, Giugiu si, mai nou, in Ovidiu.
Publicat 11 oct. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos