Agent de Rezervări

WLC EXPERT 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, bazat pe disciplină și planificarea activităților, astfel încât să eviți sau să elimini situațiile neplăcute?
Pentru a-ți duce la îndeplinire activitățile zilnice, e important:
  • să respecți întocmai procedurile de lucru referitoare la activitățile de închirieri auto
  • să identifici soluțiile optime de evitare și eliminare a problemelor care apar pe parcurs
  • să îți placă să ai oameni în jur cu care poți lucra, atât timp cât fiecare își asumă propriile responsabilități
  • să nu te plictisești când ai de gestionat detalii și informații specifice
  • să ții cont de feedback-ul de la clienți și managerul direct
Experiența anterioară în domeniul serviciilor auto constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Iată, în mod concret ce vei reuși să faci:
  • Respecți și urmezi pașii proceselor de rezervări și închirieri auto
  • Ții permanent legătura cu clienții și te asiguri de îndeplinirea solicitărilor lor
  • Colectezi informațiile necesare de la clienți și le introduci în sistemul de rezervări
  • Contactezi potențialii clienți în vederea finalizării comenzilor de închirieri
  • Actualizezi informațiile despre flota auto în sistemul de rezervări
  • Colaborezi cu membrii echipei pentru a îmbunătăți activitățile zilnice și rezultatele obținute

WLC Rent a car este o firma locala de inchirieri masini si pune la dispozitie solutii simple, rapide si accesibile, la un pret corect si transparent, cu minimul de formalitati si proceduri, fara limita de kilometri. Incercam prin parcul auto sa oferim servicii complete si eficiente de mobilitate, cu o gama variata de autoturisme, fie ca sunteti turist, sunteti intr-o vizită de business sau doar aveti nevoie de un autoturism care sa va asigure mobilitatea pana la destinatia dumneavoastra - One Way Rent.
Publicat 8 Iun. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.