Publicat 27 Aug 2007 | Expiră 27 Aug 2007

Agent de marketing

CONFIDENTIAL
5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana care isi doreste confort financiar si independenta in activitate!Perseverenta in atingerea obiectivelor, abilitati de analiza si planificare;-Persoane hotarate a schimba domeniul activitatii si a obtine venituri peste mediePersoane cu aptitudini de comunicare,flexibile,dinamice,pozitive

Descrierea jobului

Este vorba de sistemul OBLIGATORIU de pensii private. Dupa cum probabil stiti, prin legea 411 / 2004, s-a dispus ca, din contributia fiecarui angajat la CAS (9,5%), o parte (initial 2%) sa fie transferata obligatoriu din administrarea statului in administrare privata (cunoscut sub numele de Pilonul II).
PART TIME
Comisioane substantiale.(70 ron/adeziune)
Oportunitatea unei cariere de succes in domeniul financiar.
- mediu propice dezvoltarii personale
-program flexibil
Accesibilitate la cariera pentru toti colaboratorii

Companie multinationala, lider mondial in domeniul pensiilor private, aflata in proces de consolidare a echipei de agenti marketing este in cautare de colaboratori in vederea promovarii pensiilor private obligatorii aferente pilonului II de pensii.
Daca urmaresti obtinerea unor venituri suplimentare substantiale pe o perioada de 4 luni te asteptam sa te alaturi unei echipe tinere.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent de marketing  -  CONFIDENTIAL