Publicat 11 Ian 2017 | Reactualizat 08 Feb 2017 | Expiră 12 Feb 2017

Agent de Livrare - Craiova

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Absolvent studii medii;
• Experienta min. 6 luni intr-o pozitie similara; constituie avantaj experienta in domeniul farmaceutic;
• Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
• Orientare catre client si construire de relatii;
• Orientare catre rezultat;
• Carnet de conducere categ B, de minim 5 ani.

Descrierea jobului

•Este responsabil de realizarea obiectivelor de livrare si vanzare conform obiectivelor definite in cadrul rutelor allocate
•Asigura conformitatea livrarii comenzilor din punct de vedere calitativ si cantitativ;
•Propune managerului direct solutii pentru alocarea clientilor pe rute;
•Este responsabil de realizarea obiectivelor de livrare si incasare (numerar si instrumente de plata) conform obiectivelor definite in cadrul rutelor alocate, schemelor de bonus si a targetelor alocate;
•Este responsabil de vanzarea ofertelor comerciale, a ofertelor speciale si a politicii de marketing la clientii din ruta asignata.

Europharm Distributie este una dintre cele mai importante companii de distributie farmaceutica din piata locala, cu o activitate de 20 de ani si un portofoliu care depaseste 3.500 de produse de la peste 75 de furnizori locali si internationali.

Oferim pentru producatorii si furnizorii de produse farmaceutice din Romania o gama larga de servicii, precum: depozitare, manipulare, facturare, operatiuni de transport, livrare, dar si servicii logistice pentru mostre, studii clinice si materiale promotionale.

Expirat
Agent de Livrare - Craiova  -  SC EUROPHARM HOLDING SA