Agent de curatenie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie:
- să dețină experiență similară în domeniul curățeniei de minim 6 (șase) luni.
- să fie o persoană serioasă și responsabilă, orientată către atingerea rezultatului solicitat.
- să fie eficient, atent la detalii.
- să aibă o atitudine pozitivă și spirit de echipă.
- să fie o persoană de încredere și proactivă.
- să prezinte cazier judiciar la angajare.
- să respecte programul de muncă și să ducă la îndeplinire sarcinile încredințate.

Descrierea jobului

Angajăm agenți de curățenie pe durată nedeterminată pentru efectuarea activităților de curățenie profesională rezidențială/comercială/office, cu program de lucru full time.
Oferim pachete salariale atractive compuse din salariu de bază, tichete de masă, cost transport de la domiciliu la locul de muncă, echipamente de lucru, precum și alte beneficii, în funcție de implicarea și performanța angajaților noștri.

Publicat 25 oct. 2021 Reactualizat 22 nov. 2021 Expiră 24 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos