Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Agent de curatenie part-time

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

LUNA SI BEC GRUP companie ce activeaza in domeniul serviciilor de curatenie cauta in vederea angajarii, persoane serioase, harnice, punctuale in cadrul echipe de curatenie de dupamasa, la un program de 5-6 ore/zi, intre 17.00 - 22.00.

Descrierea jobului

Cerinte:
- experienta in domeniu constituie un avantaj
- sa nu aibe cazier
- sa fie o persoana curata, cu aspect placut, responsabila, fara vicii
- sa aibe permis de conducere cat. B
Se ofera:
- salariu atractiv
- contract de munca
- bonuri de masa
- posibilitatea unui loc de munca stabil

Lună și Bec înseamnă, azi, 21 ani de experiență în domeniul serviciilor profesionale de curățenie. Din 1994, Lună și Bec a ridicat standardul serviciilor de curățenie la superlativ în prestigioase instituții și firme din județul Timiș: sedii de firme, spitale, magazine, depozite, hale industriale. Evident, prestația noastră a fost apreciată și de către persoane private în ale căror reședințe suntem prezenți cu constanță.
Curățenia are acum un renume !

Expirat
Agent de curatenie part-time  -  Luna Si Bec Grup S.R.L.