Publicat 04 Mai 2019 | Reactualizat 01 Iun 2019 | Expiră 04 Iun 2019

Agent de curatenie/Agent curatenie service

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

-Persoana responsabila, punctuala , bine organizata;
-Discretie, atentie la detalii;
-Persoana serioasa si harnica;
-Aspect ingrijit;
-Experienta reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

Descrierea jobului pentru agent curatenie part time:

-Aspirarea si spalarea cu solutii speciale pardoselile existente;
-Stergerea geamurilor si a usilor;
-Mentinerea curateniei in spatiile exterioare, parcare si curte;
-Efectuarea zilnica a curateniei in birouri, bucatarie, toalete,igenizarea acestora;
-Colectarea sacilor de gunoi menajer de la bucatarie, bai, birouri si depozitarea lor in locurile special amenajate;
-Se asigura ca baile, bucataria, salile de intalnire sunt aprovizionate cu materialele consumabile necesare (prosoape de hartie, sapun, hartie igienica etc.);
-Pastreaza ordinea in zona de depozitare a materialelor pentru curatenie;

Beneficii:
Salariu incepand cu 1400 de lei net
Bonusuri salariale de sarbatorii
Program de luni pana vineri 4 ore pe zi 09:00-13:00(part time)
Weekenduri libere;
Zile libere legale;
Personal prietenos si tanar;
Contract de munca;

Descriere job pentru agent curatenie zona de service program full time:

-Domn/doamna cu usoare inclinatii tehnice,organizate,serioase si care isi indeplineste cu seriozitate lista de lucru,atentie la detalii,persoana care sa ii placa curatenia,experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Responsabilitatile jobului :

-Curata,igenizeaza produsele din cadrul departamentului service cu solutii speciale dedicate aparatelor,componentelor,le remite inapoi in departament complete si igenizate,semneaza pentru finalitatea lor.

Beneficii:

Salariu incepand cu 2100 de lei net+bonuri de masa
Bonusurii in fuctie de performanta;
Bonusuri salariale de sarbatorii;
Program full time,8 ore de munca+pauza de masa;
Birou personal de desfasurare a activitatii;
Locatia are pus la dispozitie si zona de recreere pentru angajatii;
Team-buildinguri interactive pentru echipa.

~~Magazin online cu produse profesionale de control si calitate aer cu experienta in domeniu de peste 12 ani,magazin offline in Plaza Romania.Esti harnica/harnic?Iti doresti sa lucrezi intr-o companie in care sa iti fie apreciate eforturile? Vino in echipa noastra!Te asteptam sa depui CV-ul tau si sa ne intalnim!

Expirat
Agent de curatenie/Agent curatenie service  -  Alt Aleco Group S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles