Publicat 20 Mai 2010 | Expiră 20 Mai 2010

agent de asigurari

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana ambitioasa, cu bune abilitati de comunicare si spirit de echipa

Descrierea jobului

Din anul 2010 toate locuintele trebuie sa aiba o asigurare obligatorie prin legea 260/2008 care va intra in vigoare cel mai probabil pe 1 iulie 2010.
Astfel, intr-o scurta perioada de timp peste 8.000.000 de locuinte vor trebui asigurate la nivelul tarii.
Intr-o scurta perioada de timp agentii nostri pot incasa sume importante de bani din comisioane!
Inregistreaza-te acum gratuit in echipa noastra!

Avantajele colaboratorilor nostrii:
• vom colabora cu cele mai renumite si profitabile societati de asigurari
• birou virtual si o platforma online pentru dezvoltarea unei echipe de clienti si agenti colaboratori
• un sistem de cariera motivant
• pregatire, traininguri, materiale ajutatoare
• nu avem concurenta online
• inregistrare in echipa GRATUITA (nu ai nimic de pierdut)

Pentru mai multe detalii trimite un e-mail la bvb-asig@inbox.com sau suna la 0733371537

Descrierea companiei

Da o sansa viselor tale sa devina realitate!

Expirat
agent de asigurari  -  SC TOP TRAINING SYSTEM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles