Publicat 18 Ian 2021 | Reactualizat 17 Feb 2021 | Expiră 18 Feb 2021

AGENT DDD

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa, punctuala, cu experienta in activitate deratizare, dezinsectie si dezinfectie, atestat calificare Agent DDD si permis auto categoria B - obligatoriu

Descrierea jobului

Activitati specifice conform calificarii de Agent D.D.D. ( deratizare,dezinsectie si dezinfectie), in regim full-time, punct parc auto zona Rudeni-Chitila.
Se ofera pachet salarial atractiv, tichete de masa si prime ocazionale.

Societate comerciala ce desfasoara activitati de salubrizare, in Bucuresti si zonele limitrofe, cu o experienta pe piata de mai bine de 20 de ani.
Relatii suplimentare la telefon : 0728.884.407 si 0721.478.486

Expirat
AGENT DDD  -  SC SERVICII SALUBRITATE BUCURESTI SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles