Publicat 20 Iun 2019 | Reactualizat 20 Iul 2019 | Expiră 21 Iul 2019

Agent DDD (Dezinfectie, Dezinsectie, Deratizare) de la 2000 lei net

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ActVet Control isi mareste echipele din Timisoara. Viitorii nostri colegi trebuie sa se regaseasca in urmatoarea descriere:
- sociabil
- serios
- organizat
- punctual
- lucru in echipa
- permis de conducere categoria B de minim 2 ani
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj dar nu este un criteriu determinant

Descrierea jobului

Care va fi rolul tau in cadrul companiei?
Vei presta pe teren, alaturi de colegul tau de echipa, serviciile DDD (dezinfectie, dezinsectie, deratizare) catre clientii ActVet Control (persoane fizice si juridice).

Ce iti oferim?
- salariu fix de la 2000 lei net (in functie de experienta salariul se negociaza)
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- bonusuri de performanta (pentru cei seriosi)
- masina de serviciu
- telefon de serviciu
- oportunitate de avansare in companie

Mai multe detalii se discuta la interviu.

ActVet Control este o companie tanara pe piata de profil din Romania in curs de dezvoltare.

Expirat
Agent DDD (Dezinfectie, Dezinsectie, Deratizare) de la 2000 lei net  -  Actvet Control SRL