Agent Customer Support Tazz by eMAG (Remote)

eMAG - 10 poziții
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Știi că te potrivești dacă bifezi:
  • Experienta anterioara minim un an;
  • Studii medii finalizate;
  • Cunoștințe minime de operare PC: Office Word, Excel;
  • Bune abilitati de comunicare in scris;
  • Orientare spre client;
  • Creativitate;
  • Disponibilitate de a lucra in ture.

Descrierea jobului

Ce rol te așteaptă în echipa eMAG?

Grija pеntru cliеnți se regăseștе în fiеcarе interacțiune: dе la plasаreа unеi comenzi pana lа consultаnță spеcializată, livrare. Iată ce ar trebui sa faci:
  • Mentii o atitudine profesionala orientata spre client;
  • Preiei apeluri si rezolvi situatiile in care apar neconformitati;
  • Ajuti cu solutii la diverse probleme: plasare comanda, livrare;
  • Creezi raspunsuri originale la intrebarile clientilor prin intermediul chat-ului intern (daca este cazul);
  • Gestionezi situatiile in care clientii intampina o problema cu privire la o comanda pe aplicatia Tazz by eMAG.
Avantaje:
  • Se lucreaza remote (de acasa);
  • Training specializat – Program full-time: L-V: 09:00 – 18:00 (4 zile);
  • Poti opta pentru program de 4, 6 sau 8 ore pe zi;
  • Program de lucru flexibil, in ture, in intervalul 10:00 AM – 02:00 AM;
De ce beneficii te bucuri la eMAG?
  • Pachet salarial competitiv (parte fixa + tichete de masa + bonusare lunara);
  • Abonament medical la Medicover;
  • Biblioteca Bookster: alegi ce vrei să citești.

Suntem mereu în căutarea celor cu adevărat pasionați de ceea ce fac. Dacă ești printre ei, sigur există un loc pentru tine în eMAG. Am crescut foarte rapid și suntem determinați să o facem în continuare. Ce ne-a adus aici a fost dorința de evoluție continuă și rezultate concrete. Peste 4.000 de persoane lucrează acum în eMAG. Credem foarte mult în dezvoltarea oamenilor și din acest motiv investim în fiecare an mai multă energie și resurse pentru a rămâne o organizație care învață în permanență. Vrem să ne asigurăm că tu vei avea cei mai talentați colegi și mediul în care să crești și să obții performanțe, să devii ce îți dorești la nivel uman și profesional.

Poti regasi multe detalii despre noi si despre rolurile deschise in prezent, accesand link-urile urmatoare: https://teams.emag.ro/emag-teams/ https://teams.emag.ro/workplace/

Publicat 5 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos