Publicat 05 Apr 2008 | Reactualizat 04 Mai 2008 | Expiră 06 Mai 2008

Agent curatenie

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- domiciliul in Bucuresti
- experienta anterioara in acest domeniu constituie un avantaj

Descrierea jobului

prestare servicii curatenie( generale, de intretinere,etc.) cu aparate profesionale si solutii ecologice de mare eficienta la domiciliul clientilor si/sau sedii societati comerciale

Societatea Diamaris Com este pe piata din anul 2004, avand ca domeniu principal de activitate curatenia industriala si civila.
Elementul primordial ce ne deosebeste de concurenta acerba este flexibilitatea domeniului de activitate bazat pe calificarea superioara a fortei de munca si pe cultul lucrului bine facut pe tot parcursul executiei lucrarilor in domeniul curateniei industriale si civile
Diamaris Com. intelege ca succesul inseamna: promptitudine, seriozitate si calitate,de aceea va ofera servicii la cele mai inalte standarde.
Atuuri: - tehnici moderne si adecvate de curatenie
- substante si materiale potrivite pentru fiecare spatiu in parte
- preturi promotionale
- promptitudine

Expirat
Agent curatenie  -  S.C. Diamaris Com S.R.L