Publicat 26 Ian 2007 | Reactualizat 24 Feb 2007 | Expiră 26 Feb 2007

AGENT CURATENIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, amabila,rezistenta la stres.

Descrierea jobului

Aerisirea spaţiilor interioare;
Aspirarea prafului din mochete şi curăţarea petelor apărute accidental pe acestea;
Aspirarea, spălarea, degresarea pardoselilor din birouri, holuri şi scări de acces interioare;
Ştergerea de praf a mobilierului şi anexele acestuia;
Spălarea şi dezinfectarea grupurilor sanitare (corpuri WC, chiuvete, faianţă, gresie, oglinzi, pardoseală etc.);
Inlocuirea sacilor menajeri din coşurile de gunoi şi evacuarea acestora în locurile special amenajate;
Golirea scrumierelor din birouri şi holuri ;
Completarea materialelor consumabile din grupurile sanitare şi oficiu (hârtie igienică, săpun lichid, prosoape hârtie, saci menajeri);
Strângerea hârtiilor şi golirea scrumierelor din curtea interioară;
Ştergerea geamurilor interioare;
Ştergerea prafului şi pânzelor de paianjen de pe pereţi, tavane;
Spălarea tocăriei (ferestre, uşi);
Curăţarea aparaturii telefonice, computerelor, etc.;
Îndepărtarea resturilor menajere de hârtie,
Firma noastra ofera pachet salarial atractiv si bonuri de masa.

Descrierea companiei

PROFIMED SRL este o societate
specializata in activitati de curatenie interioara si exterioara, deszapezire si reconditionare pardoseli.

Expirat
AGENT CURATENIE  -  Profimed