Publicat 13 Jun 2019 | Expiră 14 Jul 2019

Agent Curatenie / femeie de servici pt scari de bloc

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Firma de curatenie Bloc Curat, angajează personal pentru curatenie ( pentru curatenie in scari de bloc ).

Cerinte:

-persoana harnica, punctuala, comunicativa si foarte organizata, atenta la detalii cu experiență în domeniul curateniei;
- constituie avantaj experienta in curatenie mecanizata (monodisc, masini spalat-aspirat);
-cu disponibilitate de lucru si in weekend-uri;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
- Asigură curățenia în scarile de bloc din Cluj Napoca.

BENEFICII
- Salariul peste medie, platit la timp.
- Bonuri de masa;
- Mediul de lucru placut;
- Program de lucru: 8h/zi 8:00 - 16:30.
- Post stabil cu contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Prime de performanta

Bloc-Curat.ro este o firma de curatenie din Cluj-Napoca care ofera servicii de curatenie adresata sectorului rezidential, pentru asociatii de proprietari si ansamble rezidentiale.

Expirat
Agent Curatenie / femeie de servici pt scari de bloc  -  Ovee Impact S.R.L.