Publicat 05 Ian 2019 | Expiră 05 Feb 2019

Agent Curatenie - Birou

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoana serioasa ( preferabil sex feminin), harnica, pentru intretinere si curatenie birouri.

Descrierea jobului

FIRMA angajeaza personal curatenie ( preferabil sex feminin ), pentru birouri. Se ofera salariu de 3000 lei/luna si un mediu de lucru placut.Programul de lucru este de la 06.00 - 15.00 sau 12.00 - 21.00. cu pauza de 2 ore . Mai multe informatii in legatura cu programul de lucru si salarizarea, in urma interviului.

Domeniul de activitate al companiei il reprezinta comercializarea de produse petroliere prin intermediul partenerilor (Rompetrol, Lukoil, Mol , Petrom, OMV, Gazprom).

Expirat
Agent Curatenie - Birou  -  CARDOIL AVANTAJ SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles