Publicat 11 Feb 2008 | Reactualizat 11 Mar 2008 | Expiră 13 Mar 2008

AGENT CREDITE

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare sau in curs de finalizare;
- notiuni elementare despre vanzari;
- abilitati foarte bune de comunicare, flexibilitate, entuziasm organizare

Descrierea jobului

- identificarea clientilor doritori de credite de nevoi personale, imobiliare, ipotecare si alte produse bancare de finantare;
- contactarea acestora;
- prezentarea ofertei existente pe piata;
- asistenta la completarea formularelor de credit;
- întocmirea dosarului de credit;
- pastrarea contactului permanent cu banca si cu clientul din momentul aplicarii pana la finalizarea procesului de creditare.

Vrem sa ne alcatuim o echipa compacta cu care sa ne dezvoltam reciproc.

Oferim:

- salariu avantajos, proportional cu rezultatele;
- colaborare cu cele mai importante banci din Romania;
- alte avantaje.

Tel/ fax : 0268-32.55.11
Mobil : 0745.122.110 sau 0730.58.45.00
E-mail : loredana.dumitrescu@procredite.ro

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

AGENT CREDITE  -  CONFIDENTIAL