Publicat 17 Feb 2007 | Reactualizat 18 Mar 2007 | Expiră 20 Mar 2007

Agent Contractari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ADDD SRL cauta o persoana dinamica, sociabila cu spirit practic, pentru a lucra pe teren in cautare de noi contracte.

Descrierea jobului

Angajatul va lucra in echipa fie cu un nou angajat, fie cu un angajat mai vechi, i se va oferi o masina, si va trebui sa gaseasca, negogieze si semneze noi contracte de igienizare. Salariul este negogiabil si avanatajos. Angajatul primeste si un procent din valoarea contractelor incheiate.

ADDD SRL ofera servicii de dezinsectie, dezinfectie, deratizare si ignifugare pe teritoriul intregii tari.

Expirat
Agent Contractari  -  ADDD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles