Agent contractari si achizitii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Reprezinta un avantaj studiile superioare, de preferat in domeniul tehnic;
Cunostinte limba engleza, nivel mediu/avansat si operare MS Office (Word, Excel), e-mail, Internet;
Atentie distributiva si capacitatea de prioritizare si rigurozitate;
Capacitatea de a stabili-menține relații, toleranta, calm, perseverenta;
Abilitați de comunicare interpersonala;
Capacitate de decizie rapidă și concentrată;
Asumarea responsabilității;
Preocupare permanenta pentru ridicarea nivelului profesional individual si al echipei;
Capacitate de evaluare și adoptare de acțiuni corective necesare;
Claritate și în abordarea diverselor probleme apărute;

Descrierea jobului

Cerintele postului:
Obiectivul general al postului il reprezinta aprovizionarea produselor comercializate, conform nevoilor clientilor si politicii companiei;
Face parte din echipe de negociere;
Colaborează cu departamentul de Ofertare;
Este responsabil pentru gestionarea vitezei de rotatie a stocurilor;
Intocmeste raportari periodice despre produsele gestionate;
Responsabilitățile postului:
Raspunde de organizarea propriei activitati;
Raspunde de stabilirea obiectivelor, monitorizarea atingerii obiectivelor si de indicatorii de performanță asumați;

Beneficii:
Se asigura transport la si de la locul de munca;

Tichete de masa, asigurare medicala privata;
Pachet salarial motivant, bonusuri in funcție de performanta;
Mediu de lucru profesionist;
Oportunitatea unei cariere de succes;
Stabilitatea locului de munca;
Colectiv tanar si dinamic;
Telefon mobil;

De peste 20 de ani cu profesionalism, Seda Invest livreaza prompt peste 10.000 de repere in toata Romania prin flota proprie. Compania detine două fabrici in care se produc abrazive si echipamente de protectie la cele mai inalte standarde avand o retea de distributie la nivel national cu noua filiale si peste 200 de angajati. Comercializam o gamă larga de produse, prin brandurile proprii, necesare in varii industrii: produse abrazive, echipamente de protectie, organe de asamblare, etansanti siliconici, spume poliuretanice si adezivi, scule aschietoare dar nu ne limităm doar la acestea.

Valorile noastre sunt corectitudinea, munca in echipa şi eficienta. Credem in corectitudine si integritate fata de toti partenerii nostri.

Alatura-te echipei noastre de profesioniști, vei avea oportunitatea de a te dezvolta si de a te maturiza intr-o companie de exceptie.

Publicat 21 oct. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos