Publicat 10 Mai 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Agent contractare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

RER VEST SA / PUNCT DE LUCRU SEBES, PUNCT DE LUCRU CUGIR
Studii medii (studiile superioare reprezinta avantaj);
Cunostinte operare PC (MsOffice);
Permis de conducere categoria B;
Deplasări în perimetrul orașului Sebes,Cugir jud.Alba
Bune abilități de orientarea stradală;
Intocmirea si introducerea in baza de date a contractelor incheiate;
Orientare spre rezultate și atingerea standardelor de calitate;
Atenție la detalii și timpi de execuție;

Descrierea jobului

Oferim:
Salariu motivant, oferit la timp;
Bonuri de masă, prime de sărbători /concediu de odihna;
Respectarea timpilor de lucru
Stabilitatea locului de muncă, sarcini și responsabilități clare;
Suport tehnic și logistic în realizarea sarcinilor;
Responsabilități:
Îmbunătățirea continuă a calității proceselor desfășurate;

RER VEST este o societate mixtă româno-germană, operator licenţiat de salubritate al Oradiei, având în responsabilitate colectarea deşeurilor de la populaţie, precum şi salubrizarea stradală şi deszăpezirea arterelor în timpul iernii. Dorim să oferim tuturor clienţilor noştri o consultanţă competentă şi amabilă, să-i convingem că suntem partenerul de care au nevoie şi împreună să contribuim la protecţia mediului înconjurător, să înlăturăm şi să evităm deşeurile, să reintroducem în circuitul economic deşeurile reciclabile şi, de asemenea, să asigurăm depozitarea deşeurilor astfel încât copiii noştri să trăiască într-un mediu înconjurător curat şi plăcut.

Informații despre companie: https://rervest.ro

Expirat
Agent contractare  -  RER VEST S.A.