Publicat 21 Iun 2006 | Reactualizat 20 Aug 2006 | Expiră 20 Aug 2006

AGENT/CONSILIER ASIGURARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cinstit, responsabil, dornic sa invete si sa faca parte dintr-o echipa performanta.
Dornic de o colborare pe termen mediu si lung.
Bune abilitati de comunicare.
Persoana organizata si riguroasa.
Aspect placut si ingrijit.
Disponibilitate pentru munca de teren.
Studii superioare.

Descrierea jobului

Derularea contractelor de asigurare din portofoliul societatii.
Mentinerea relatiei cu clientii si asiguratorii.
Intocmirea ofertelor de asigurare.
Intocmirea documentelor de asigurare

Se ofera :
Contract de munca pe perioada nedeterminata - carte de munca
Pachet salarial motivant ( salariu fix, prime, comisioane )

DINAMIC AS este o societate de brokeraj care ofera servicii de consultanta si intermediere atat companiilor cat si persoanelor fizice.

Expirat
AGENT/CONSILIER ASIGURARI  -  DINAMIC AS-BROKER DE ASIGURARE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles