Publicat 16 Sep 2008 | Reactualizat 14 Oct 2008 | Expiră 17 Oct 2008

AGENT COMERCIAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta de minim 2 ani in domeniu (experienta in vanzarea materialelor de constructii este un avantaj)
- Calitati excelente de comunicare interpersonala
- Abilitati de construire a unor bune relatii interumane
- Orientare catre clienti, atitudine profesionala si proactiva
- Flexibilitate, deschidere catre nou, rabdare
- Abiltati in buna solutionare a situatiilor tensionate care apar in cadrul relatiilor dintre angajati sau in relatiile cu clientii
- Rezistenta la stress si gandire pozitiva
- Simt organizatoric si responsabilitate
- Cunostinţe de merchandising
- Persoana cinstita si loiala (se va testa corectitudinea prin metoda Poligraf)

Descrierea jobului

- Vânzarea către clienţii alocaţi pe ruta proprie (promovare produse noi, preluare comenzi, coordonare livrări, urmărire incasări zilnice şi periodice), dezvoltarea zonei prin creşterea valorică a comenzilor şi prin adăugarea de noi clienţi în portofoliu.
- Incaseaza numerarul si alte instrumente de plata de la clienti
- Participa la activitatea de mercantizare
- Participa la activitatea de livrare cand este cazul

Descrierea companiei

LIDER MONDIAL IN IZOLANTI PROFESIONALI
WWW.DENBRAVEN.RO

Expirat
AGENT COMERCIAL  -  DEN BRAVEN ROMANIA COMEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles