Publicat 13 Iul 2008 | Expiră 13 Iul 2008

agent comercial

confidential
5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta in domeniul FMCG,minim 3 ani experienta.
Dorim un coleg cu spirit de initiativa care sa se alature echipei noastre.
Dorinta de munca si orientare catre rezultat.

Descrierea jobului

Agent comercial pentru o companie importanta din industria alimentara.Responsabilitatile pentru acest post sunt de a dezvolta si mentine zona alocata. Aducerea de noi clienti si pastrarea contactului permanent cu acestia. Subordonat direct Managerului Regional .
Beneficiile pentru viitorul nostru coleg sunt : un salariu atractiv, masina de serviciu, telefon, bonusuri in functie de rezultat si suportul permanent din partea echipei si a conducerii.

Descrierea companiei

Companie nationala - obiect de activitate FMCG

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

agent comercial  -  confidential