Publicat 09 Iul 2008 | Expiră 09 Aug 2008

Agent comercial

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul trebuie sa fie o persona activa, comunicativa, descurcareata.
Datorita specificului postului oferit trebuie sa aiba abilitati excelente de comunicare si convingere.

Descrierea jobului

Cerinte:
- Liceu terminat
- Permis de conducere cat. B
- Cunostinte PC
- Abilitati de vanzare si negociere
- Indeplinirea targeturilor de vanzari impuse de companie

Oferta:
- Salariu fix + comision din vanzari
- Program lejer
- Telefon si masina din partea companiei

Furnizor de solutii complete de securitate, telefonie si calculatoare precum: sisteme de alarmare impotriva efractiei, supraveghere video, control acces si pontaj, retele de telefonie si calculatoare

Expirat
Agent comercial  -  SC Depisto Star SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles