Agent Comercial

ITALPROD - 2 poziții
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare sau in curs de finalizare
  • Cunostinte avansate de operare PC,
  • Cunostinte de vanzari pot constitui un avantaj
  • Experienta in gestionarea activa a datelor clientilor si vanzari pot constitui un avantaj.

Descrierea jobului

  • Ofera suport in cadrul departamentului comercial in gestionarea relatiilor cu clientii:
  • Ofera informatii legate de lista de preturi, produs, sustine vanzarea catre clienti prin metode specifice, gestioneaza solicitarile clientilor
  • Colecteaza, centralizeaza si monitorizeaza solicitatile de oferte, intocmeste rapoarte privind evolutia cererilor
  • Asista Directorul Comercial in solicitari legate de rapoarte de activitate, centralizarea datelor, analize, in functie de cerinte
  • Transmite si urmareste documentatia necesara catre toate departamentele implicate in procesul de vanzare

Descrierea companiei

CAEN 1039 - Conservare si prelucrare fructe

Publicat 23 mai 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos