Publicat 17 Iul 2019 | Expiră 17 Aug 2019

Agent comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei sa fii tu persoana care:

  • Va castiga atat cat munceste?
  • Va cunoaste in fiecare zi alte persoane?
  • Prin increderea si optimismul sau va atinge obiectivele dorite?
  • Lucreaza intr-un domeniu dinamic și continua schimbare?
  • Devine pasionata de activitatea pe care o desfasoara?
  • Va avansa in functie?
  • Face parte dintr-o echipa tanara, profesionista si motivata?
  • …… daca DA, atunci te asteptam in familia ADPOS RETAIL SYSTEMS.
Cerinţe:
  • Studii medii sau superioare, de preferintă în economie, management, marketing, tehnice;
  • Experienta in vanzari active - minim 3 ani;
  • Abilitati de convingere, negociere și promovare produs;
  • Posesor permis conducere categ. B - posesia automobilului propriu va constitui un avantaj.

Descrierea jobului

  • Vanzarea produselor și serviciilor companiei;
  • Identificarea și atragerea potentialilor client;
  • Mentinerea relatiei cu clientii existenti;
  • Crearea si distribuirea ofertelor comerciale;
  • Prezentarea produselor si serviciilor;
  • Negocierea si semnarea contractelor.

Descrierea companiei

Compania ADPOS RETAIL SYSTEMS a fost creată în anul 2016.

Importator și distribuitor de echipament fiscal și echipament POS pe întreg teritoriul României.

Compania are la bază cele mai renumite branduri internaţionale - Honeywell, Posiflex, TSC, care respectă angajamentele asumate faţă de fiecare client și vine cu o gamă de soluții inteligente pentru fiecare. Oferim servicii la nivelul întregii ţări prin intermediul unei reţele proprii de parteneri de vânzări şi service.

În portofoliul nostru găsiți soluţii retail complete şi complexe, pentru super şi hyper markete, restaurante precum şi soluţii pentru managementul depozitelor.

Expirat
Agent comercial  -  ADPOS RETAIL SYSTEMS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles