Publicat 26 Oct 2018 | Reactualizat 15 Nov 2018 | Expiră 25 Nov 2018

Agent Comercial

1 post

Candidatul ideal

- Detine experienta intr-o pozitie similara minim 1 an;
- Cunoaste mediul concurential de afaceri, in domeniul de activitate specific al companiei;
- Detine cunostinte privind Legislatia de mediu;
- Detine cunostinte privind Legislatia rutiera;
- Cunostintele de contabilitate primara - constituie avantaj;
- Detine cunoștințe de utilizare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel);
- Are abilități de comunicare și lucru în echipă;
- Este o persoană echilibrată, energică, motivată, disciplinată;
- Detine permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

Titularul postului planifica, coordoneaza si controleaza achizitia de deseuri ambalaje din zona/punct de lucru arondat, asigurand coordonarea si supervizarea directa a echipei punctului de lucru.

Compania Total Waste Management S.R.L. este un furnizor important de servicii de management al deseurilor, care operează la nivel national. Compania este parte din Green Group, cel mai mare investitor din industria verde din România și deținătorul unui important parc integrat de reciclare din Europa.

Agent Comercial  -  Total Waste Management S.R.L.