Publicat 22 Iul 2019 | Reactualizat 01 Aug 2019 | Expiră 02 Aug 2019

Agent Comercial - Vanzatoare

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Compania ROBERTO DESIGN SERVICES angajeaza Agent Comercial/ Vanzari la sediul companiei si Sofer cu atributii de vanzare!

Daca esti o persoana dinamica, sociabila, ai abilitati de comunicare bune, debordezi de energie si iti place sa lucrezi in echipa, atunci esti o persoana potrivita pentru pozitiile noastre disponibile.

Descrierea jobului

Beneficiile pe care ti le oferim:

  • telefon mobil
  • laptop
  • salariu fix + comision la vanzare
  • decontarea transportului
Pentru mai multe detalii, datele de contact sunt :
Nr tel. - 0724040408 adresa de e-mail - marius.robertodesign@gmail.com

Compania ROBERTO DESIGN SERVICES comercializaza pardoseli pentru interior si exterior !
Postul de lucru este fix , la adresa: Valea Cascadelor nr. 23 ,sector 6, Bucuresti
In Complexul EXPO TOP CONSTRUCT !
Program de lucru:
L-V : 9:00 - 18:00
S: 9:00-16:00

Expirat
Agent Comercial - Vanzatoare  -  Roberto Design Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles